Jak przygotować się do rozmowy z Agencją Reklamową?

Jak przygotować się do rozmowy z Agencją Reklamową?

Zakładasz nową działalność gospodarczą lub chcesz odświeżyć wizerunek swojej firmy? Zanim odwiedzisz Agencję Reklamową przemyśl na spokojnie jak miałaby wyglądać promocja Twojej firmy. Postaraj się patrzeć na swój pomysł oczami klienta, z dystansem do własnych oczekiwań. To pomoże obiektywnie określić potrzeby oraz odrzucić zjawiska, których należy uniknąć w identyfikacji wizualnej oraz w Twoich projektach. Określ budżet finansowy przeznaczony na reklamę. Specjaliści dopasują rozwiązanie adekwatne do Twoich potrzeb, a ty oszczędzisz czas, gdyż nie będziesz musiał odwiedzać agencji wielokrotnie. Obecnie zlecenie reklamy odbywa się w bardzo prosty sposób, w kilku krokach:

  1. Wytyczne do projektu: Wystarczy napisać maila i wysłać na biuro@studiomofo.pl z załącznikami lub linkami do obrazów przykładowych inspiracji zaczerpniętych z internetu. Jeśli masz ochotę – naszkicuj sobie tak jak potrafisz to, co i gdzie miałoby się znajdować na wydruku oraz załącz zdjęcie swojego rysunku na maila. To znacznie ułatwia nam trafienie w Twój gust i porozumienie w sprawie Twoich oczekiwań.
  2. Przygotowujemy wycenę i zatwierdzamy jakość obrazów do druku. (Odnośnie wszystkich swoich obaw co do wystarczającej jakości do druku możesz się z nami skontaktować pod nr tel. 512 151 154, gdyż niestety nie każdy obrazek da się wydrukować w każdym formacie. Postaramy się wspólnie poszukać dogodnego rozwiązania.)
  3. Zatwierdzasz wycenę.
  4. Akceptujesz wysłane przez nas projekty poglądowe.
  5. Odbierasz gotowe wydruki: Studio Reklamy Mofo, ul. Pukiańca 37, 06-300 Przasnysz (istnieje dodatkowa opcja przesyłki kurierskiej na Twój adres)