Druk Wielkoformatowy

Specjalizujemy się w druku wielkoformatowym. Posiadamy nowoczesne plotery marki Roland i Summa. Nasze maszyny drukują w technologii solwentowej. Druk solwentowy odporny jest na warunki atmosferyczne przez co najczęściej wykorzystywany jest do produkcji outdoorowej.
W naszej Ofercie


Banery reklamowe

Banery pcv to materiały stosowane do reklamy zewnętrznej, podobne do plakatu. W porównaniu jednak z plakatem baner reklamowy jest bardzo odporny na warunki atmosferyczne, np. silny deszcz lub wiatr. Trudno jest go także uszkodzić mechanicznie. To skuteczna i wytrzymała forma przekazu reklamowego.
Druk na foliach

Biała, samoprzylepna, miękka folia PVC o grubości 100 μm, wyposażona w transparentny klej akrylowy, pernamentny. Stosowana jest do reklam zewnętrznych krótko i średniookresowych. Wykończenie błysk lub mat. Dodatkowo dzięki cięciu po obrysie jesteśmy w stanie zrobić naklejki, stickersy lub wlepki.


Folia okienna One Way Vision

Produkt wykonany jest na perforowanej folii One Way Vision (180 μm) o dobrej przepuszczalności światła. Równomiernie rozmieszczone otwory powodują, że One Way Vision daje efekt lustra weneckiego. Materiał ten jest często stosowany na szybach autobusowych, tramwajowych lub budynków. Pozwala na osiągnięcie efektu dobrze widocznej reklamy z zewnątrz, przy zachowaniu widoczności z wewnątrz miejsca na którym jest umieszczony.Druk siatki MESH

Nadruk wykonany jest na siatce MESH. Jest to bardzo wytrzymały i lekki materiał PVC o strukturze siatki z dużymi kwadratowymi dziurkami. Stosowany najczęściej jako nośnik reklamy umieszczany na budynkach. Cechuje go duża odporność na działanie wody, promieni UV i zmiany temperatur. Siatkę mesh szczególnie polecamy używać w miejscach z dużym nasileniem wiatru.


Reklama na samochodach

Reklama na samochodach to doskonała forma reklamy mobilnej firmy. Państwa pojazdy są doskonale widoczne na ulicach, a ich żywe kolory przykuwają uwagę przyszłych klientów. Dzięki naszemu profesjonalizmowi i doskonałej grafice, Państwa samochód pracuje za darmo na wizerunek firmy. Reklamę wykonujemy na samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych, maszynach budowlanych oraz pojazdach specjalnych. Grafikę wykonujemy na foliach samoprzylepnych techniką zadruku solwentowego lub dedykowaną folią ciętą, które wytrzymają wieloletnią eksploatację pojazdu.

Szyldy, płyty, tablice

PCV spienione tworzy gładką, twardą powierzchnię, wyklejone folią monomeryczną i doskonale sprawdza się w roli różnego rodzaju tabliczek i szyldów, zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. PCV spienione jest łatwe w obróbce, lekkie, odporne na warunki atmosferyczne i trudnopalne. Występuje w płytach o różnej grubości od 1 mm do 10 mm. Dodatkowo szyldu możemy wykonać na płycie Dibond.

Obrazy Canvas

Obrazy canvas drukowane są na syntetycznym płótnie. Materiał w realny sposób imituje prawdziwe płótno malarskie. Idealnie nadaję się do reprodukcji obrazów czy też uwiecznienia ważnych dla nas chwil w życiu. Po zadrukowaniu płótno nabijane jest na ramę, co w końcowym efekcie daje nam piękny i niepowtarzalny obraz. Idealne rozwiązanie do dekoracji mieszkań, sklepów, biur oraz jako prezent dla najbliższych.

 
Zamówonline


    Imię i nazwisko*

    Telefon*

    Email*

    Strona www

    Jak możemy pomóc?